Listopad 2009

Our World

25. listopadu 2009 v 19:43
free on-line game-viruální svět


PŘIHLAŠTE SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Justin Bieber-něco pro jeho fanoušky-což já nejsem

24. listopadu 2009 v 19:24

JUSTIN BIEBER

Povolání: Zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 14.3.1994
Místo narození: London, Ontario, Kanada
Znamení: Ryby
Výška: 161cm

ŽIVOTOPIS

Justin Bieber se narodil 14.března.1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100. Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace. Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem. 2009 po součastnost Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17.listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.
na iTunes Justinův 3.singl Love Me a 3.listopadu taktéž na iTunes Justinův 4.singl Favorite Girl.

Denis Lacho-finalista ze SuperStar-MŮJ FAVORIT-23.11.2009 vypadl

24. listopadu 2009 v 19:18 | Ewa |  SuPeR sTaR

Denis Lacho

Denis Lacho je mladý talentový zpěvák (,,plyšákový sběrač,,). Monzí z jeho fanoušků říkají, že je sladký, mě na něm však nejvíc zaujal jeho hlas. Kamarádí s Janem Bendigem a Monikou Bagárovou, se kterou zazpíval úžasný duet, na který se stopro musíte kouknout http://archiv.nova.cz/multimedia/pate-finale-duet-bagarova-lacho.html.(Hrozně bych chtěla, aby spolu chodili.)Na internetu se také objevili nepotvrzené zvěsti, že se moc nekamarádí s Martinem Chodúrem, avšak tyto zvěsti vyvracujem svým rozhovorem na stránkách SuperStar. Má v plánu vydat své vlastní CD. Všichni přejou tomuto zpěvákovi hodně štěstí.
Finalista z Bratislavy.
Prečo ja: Pretože spev ma baví viac ako všetko ostatné, tak ako kvalitná hudba všeobecne. Chcel by som sa spevu naďalej venovať a zdokonalovať sa v ňom a toto je vhodná príležotsť zistiť ako na tom som.
Idoly: John Mayer Popis: farba očí: hnedá, farba vlasov: blond, váha: 82 kg, výška: 185 cm, miery: 91-86-100, vol'ná disciplína: spev
Úspechy: Dúfam, že to najlepšie ma v živote ešte iba čaká...
Co zpíval:
1. semifinále: Enrique Iglesias - Hero
2. semifinále: Elton John - Sorry seems to be the hardest word
3. semifinále: Marián Čekovský / IMT Smile - Myslím, že môže byť
1. finále: James Morrison - You give me something
2. finále: Gene Kelly - Singing in the rain
3. finále: Michael Jackson - You Are Not Alone
4. finále: Jon Bon Jovi - Always 5. finále: Karel Gott - Včielka Maja
duet s Bagárovou: Luther Vandross & Mariah Carey - Endless Love

WARNING=Příprava na mánii jménem NEW MOON(PS:začíná již příští týden, kdy tento film bude uveden do kin)

22. listopadu 2009 v 19:14 | Ewa |  StMívÁnÍ mÁniE
Za předpokladu, že nesnášíte kecy o STMÍVÁNÍ, které stopro pobláznili celý svět si vezměte klapky do uší (pokud nechodíte do třídy, které věci, které letí vás absolutně pomíjejí), abyste přežili tak do Vánoc. Jistě, sbírali se celý rok samé drby a že jich nebylo málo (vztahy, výtlem, polonahá těla..)! Nicméně, pokud se ve vaší třídě neobjevil Robert Pattison (o tom dost pochybuju), máte šanci, že šílenství okolo tohohle filmu přežijete. S některýma u nás ve třídě se dá pořádně kecat jenom o STMÍVÁNÍ nebo NEW MOON a kluci u nás ve třídě to přímo nesnášej a nás holky absolutně nechápou (a kdo je tu chytrej!!). Já zastávám stanovisko, že NEW MOON bude lepší než STMÍVÁNÍ a že takzvaná nemoc TWILIGHTMÁNIE postihuje většinou holky, pro některé je to naštěstí dočasné. Můžete si být jisti, že všichni o této sáze budou hovořit dokud nebude v kinech Rozbřesk (případně Půlnoční Slunce-pokud nebudou další díly) a ještě po premiéře se bude dlouho hovořit!!! TOTO JE HLAVNĚ PRO KLUKY: Dávejte si bacha příští týden!

Justin Bieber

12. listopadu 2009 v 19:31 | Ewa |  HoT NeWs
Právě jsem zkoukla videoklip Justina Biebera(One Time) a zdá se mi to velmi přeslazený. Je až moc sladkej, až to není hezký, ale písnička ujde. Pro Justinovy fanoušky:Má originální hlas (to jo), ale řekla bych, že ho máte rádi, kvůli tomu, že je sladkej (aspoň většina).