Září 2009

Sweet Birthday Avril!!

27. září 2009 v 19:34 | Ewa |  HoT NeWs
Dneska má všemi milovaná Avril narozeniny! Je jí přesně 25 let! Určitě znáte její nový parfém jménem Black Star!!! Gratuluji k narozeninám Avril!!!

PoStřehy Do Školy 3

27. září 2009 v 19:19 | Ewa |  COOL pOradnA
Dnešní téma je.............................................DRBNY a jejich drby
Stát se drbnou může každý (i andílci). Stačí k tomu, aby vám někdo svěřil veliké tajemství a pak máte veliké nutkání to někomu říct a když to někomu řeknete, pak jste ve veliké bryndě! Potom postupně budete vyslýchat lidi a drbat (myslím tím kecat) ostatní.

Rady pro drbny, co chtěj přestat:
Stačí, když tak asi týden nebudete mluvit ve škole (neplatí u zkoušení apod.), pak s vámi přestanou kecat a nebudete mít žádné drby, které byste mohli poslat dál. NEZAPOMENOUT NEVYSLÝCHAT OSTATNÍ!!!!

Rady pro oběti drben:
Pomlouvá vás třídní drbna?? Nenechte si to líbit!!! Buď můžete to nějak přežít a nebo vymyslet sladkou pomstu (PS:může se vám to vymknout z rukou). Jedna z osvědčených rad pro tyto situace je: Nechat kolovat drb o drbně! Stačí něco mít na drbnu nebo si to vymyslet a pak to říct nějaké drbně nebo někomu jinému a strhne se řetězová reakce!!!


s ručením omezeným

Postřehy Do Školy 2

25. září 2009 v 19:27 | Ewa |  COOL pOradnA
Dalším tématem je.........................SKUPINA,odkud můžete být vyhozeni
Dneska jsem byla na suprové oslavě narozenin a padlo téma kamarádství a skupina. Co je to vlastně? Einstein by řekl zas nějakou chytrolínskou řeč, cvokařka by řekla, že když to nevíte, že vám z tý samoty kape na maják, ale já říkám, že je to vlastně užásná věc, která se vám může stát.

Pro ty, co nechtěj být vyhozen ze skupiny, ale může se jim to stát:
Nejdůležitější je důvod k obavám k vyhazovu, jestli je to tzv. náhrada za vás (můžete číst v předchozím článku-Postřehy Do Školy) nebo je to kvůli vaší vadě....atd.
Jestli je to vada, můžete pracovat na jejím odstranění (všechno jde, když se chce-dost ohraný), ale celkově teoreticky si musíte zvýšit přízeň, můžete dát dárek, pozvat toho člověka k vám domů (dokonce můžete i vydírat, ale to vám nedoporučuju).

Ať se děje cokoliv, buďte sami sebou!!!

PS: Vaše problémy či názory a komentáře pište do komentářů (komentáře pište do komentářů)

PoStřehy Do Školy

25. září 2009 v 19:12 | Ewa |  COOL pOradnA
Dnešním tématem jsou.................VLEZLÍ SPOLUŽÁCI, kteří se snažejí narvat do vaší skupiny
takže úvod: ti více zkušenější už vědí co tím myslím:nějakej spolužák/čka se snaží narvat(vecpat) do vaší skupiny, jelikož jste cooooool a vám to děsně vadí, ale otázkou zůstáva co s tím dělat a zde je rada pro obě strany (PS: momentálně nic takové sice neřeším, ale to je jedno)

Rady pro tu z cooool skupiny:ti chytrý by to řekli asi narovinu, to vám moc nedoporučuju, protože s tím mám špatné zkušenosti(obvykle pak jste v parádním průšvihu), ale zapírat to taky moc dobře nedopadá a jelikož to chceme pokojně vyřešit (aby nenastal žádnej masakr) musíme na to jít zlehka..........1.zjistit stupeň vlezlosti-1. stupeň:když sedí s váma jenom na obědě je to fajn, s tím se budete muset smířit (PS:ostatní stupně si musíte posoudit sami-nepřehánět).........2.zjistit, proč vám to tak vadí (dobrý důvod je jenom jeden)........3.poradit si s ostatníma ze skupiny (pokud ji/ho absolutně nezbožňujou).........4. musíte si napsat pro a proti (nejhorší by bylo, kdyby vás z tý skupiny vyhodili)..............5.přemýšlet, přemýšlet a přemýšlet, jestlipak vám to zato stojí(víte:dvakrát měř a jednou řež-dost ohraný příslovíčko) ............a poslední krok............................
6. učiň svůj cíl, který sis stanovil (jsem absolutní básnířka) a zde máte pět možností a upozorňujeme, že výhra je nemít trapas či stále žít:
a.vzít první radu k srdci a povědět (společenská sebevražda-masakr)
b.vzít si tu druhou (a lhát dokud se to neprovalí)-dočasné řešení
c.snažit se vzít zpátky různými prostředky skupinu- takzvaná holčičí válka
d.vymyslet si vlastní řešení (ne že by to byla EXTRA možnost)
e.snažit se s tím smířit (já vím, jde to těžce, ale takový je život)

Rada pro celou tu coool skupinu:stejné rady jako pro jednotlivce z tý coool skupiny

Rady pro tu vlezlého/ou: Nebuďm vlezlá a buď sama sebou a pokud seš coooool, možná se jejich parta rozroste o dalšího člena-tebe!

PS:nemusíte se tím moc řídit
PPS:PIŠTE SVÉ PROBLÉMY DO KOMENTÁŘŮ a slibuju vám každý týden redaktoskou novinku!!!

1.soutěž

24. září 2009 v 9:18 | Ewa |  SouTěŽe PrO WseCI
Vyhlašuju soutěž, která potrvá tak dlouho....ukončím to až budu chtít

kdo je to????

odpovězte a vyhrajte!!!!


Cameron Bright-Alec Volturi

19. září 2009 v 20:57 | Ewa |  StMívÁnÍ mÁniE
Každého určitě pobláznil fenomém jménem STMÍVÁNÍ, ale nyní je zde nový fenomén s příhodným názvem ze stejné ságy NOVÝ MĚSÍC a v něm také hraje další fenomén (už 3.) jménem Cameron Bright.

ŽIVOTOPIS:

Jeho herecká kariéra odstartovala reklamou pro firmu Telus, později se objevil jako host v televizním seriálu Cesta vzhůru. Postupně se objevoval v několika menších rolích televizních filmů,
kde dostal přezdívku "Cameron Crigger" díky svým dřívějším rolím (např. v roce 2000 televizním filmem Let soba, epizoda Night Visions).

Poté si zahrál ve filmu Osudový dotek. Brightova první významější role však přišla až s hororem Godsend, kde si zahrál po boku Roberta De Nira. Jeho další film byl
Zrození, kde hraje desetiletého chlapce, který tvrdí, že je znovuzrozením zesnulého manžela jedné ženy (Nicole Kidman). Kvůli dvěma scénám se na Brighta zaměřilo hodně médií. V jedné se s Nicole Kidman líbá a v druhé se spolu koupou. V roce 2006 se také ukázal v jedné v epizod Stargate SG-1 s názvem The Fourth Horseman, kde hrál Orlina. V této epizodě si zahrál romantickou scénu s Amandou Tappingovou.

Bright byl druhá volba pro roli Klause ve filmu Řada nešťastných příhod. Místo toho si v roce 2006 zahrál v několika Hollywoodských filmech, jako například Děkujeme, že kouříte; Ultraviolet; akční triller Zběsilý útěk a X-Men: Poslední vzdor, kde si zahrál mutanta, který má v sobě látky, které z mutanta vysajou všechny zvláštní schopnosti.

A nyní přišla úžasná role v podobě postavy upíra Aleka Volturiho v 2.díle ságy Stmívání s názvem Nový Měsíc.


Gossip Girl- Super Drbna

19. září 2009 v 20:46 | Ewa |  HoT NeWs
Před pár hodinami jsem zkoukla seriál Super Drbna, je to úžasnej seriál s hrozným dabingem (ale to je většina filmů). Nejvíc se mi nelíbí hlas Super Drbny má tam trochu menší roli.A taky ten Eric????Ale nejvíc divný je asi ten překlad a hrozně zní to pac a pusu.